Aktuális nyitott pozíciók

A Marzek Kner Packaging Kft., a Marzek Group tagja, amely több mint 700 alkalmazottat foglalkoztat három országban (Ausztria, Magyarország, Ukrajna). A fő termelési profilt a nagy tömegű papíralapú csomagolóanyag-gyártása jelenti. Csapatunkba keresünk júliusi kezdéssel

hajtogatógép-kezelő
és
ragasztógép-kezelő
munkatársakat.

Főbb feladatok:

  • soron következő munka előkészítése: a gyártáshoz szükséges anyagok, eszközök, szerszámok előkészítése;
  • gép beállítása a követelményekben és a munkatáskákon előírt paramétereknek megfelelően;
  • a beállított gépen az előírt példányszámnak megfelelő mennyiségű termék legyártása;
  • a gép körüli tisztaság, rend biztosítása;
  • szükség esetén gondoskodás a gyártás során fennmaradt anyagok, keletkezett hulladékok elszállításáról.

Amit kérünk:

  • alapfokú végzettség
  • önálló munkavégzés vezetői iránymutatás alapján
  • lelkiismeretes, pontos, precíz munkavégzés
  • több műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtunk:

  • hosszútávú munkalehetőség
  • igényes, tiszta munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • elérhető jövedelem bruttó 1 000 – 1 500 Ft/óra

Jelentkezését önéletrajzzal és a pozíció megjelölésével az alábbi elérhetőségeken várjuk:

e-mail: karrier(at)kner.hu
internetes feltöltés: karrier.kner.hu oldalon
személyesen: Marzek Kner Packaging Kft. recepciója, minden nap 8-18 óra között
                       Békéscsaba, Baross u. 9-21.
telefon: +36 66 525 740